Bizimle İletişime Geçin 0546 271 40 06

info@kozanbilisim.com

  • Firewall

            Temel olarak firewall ağ sistemlerini internet ortamından gelecek kötü kodlar, virüsler, hackerler ve zararlı web siteleri gibi birçok olumsuz içerikten korumak için tasarlanmış donanımlardır. Firewall bir iş yerinin olmazsa olmazıdır. İş yerinizde personelinizin takibi ve bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlar. Bilgisayarlarınız işin dışında kullanılamayacağı için, personel ve iş veriminiz artacaktır.

            Firewall sayesinde cryptolocker virüsünden belgelerinizi de korumuş olursunuz. Mail yoluyla gelen virüs çalışanlar tarafından açıldığı anda bütün sisteminizdeki dosyalar şifrelenmiş olur ve bir daha kurtulması mümkün değildir. Bu duruma maruz kalmamak için Firewall gerekir. sunucunuza dışarıdan bağlanan şubelerinizin haricinde uzak ip den giriş yapılamaz, böylelikle güvenlik üst düzeyde olur.

            Firewall  olmayan iş yerleri dışarıdan ve içerden gelecek her türlü tehlikeye karşı korumasızdır. Sizi hem dış tehditlerden korumak,  hem iç iş verimini arttırmak için tasarlanmış Server kadar gerekli bir cihazdır. Dışarıdan gelen tehditleri özel yazılımları sayesinde sisteminize zarar vermeden kontrol altına alıp güvenli bir ortam sağlamaktadır.  İnternet akışını kontrol altına alıp daha hızlı bir internet kullanmanızı sağlar.