Bizimle İletişime Geçin 0546 271 40 06

info@kozanbilisim.com

Aydınlık geleceğin yönünü belirleyen , teknolojinin en önemli ayağı olan Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Kozan Bilişim ; Bilgisayar ve Yazılım hizmetleri konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bilgisayar, İş istasyonu ve Sunucu bakımı konusunda uzman kadro ve ekipmanla ,hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz bu hizmetler doğrultusunda , müşteri kitlemiz her geçen gün biraz daha büyümektedir. Kozan Bilişim ; Bilgisayar Bakım Anlaşması, Server ve Firewall Kurulumu, Network Kurulumu, Bilgisayar Parça Satışı, Profesyonel Veri Kurtarma, Bulut Depolama, Notebook Tamiri ve Satışı, Santral kurulumu Hizmetleri” konularında faaliyet göstermektedir.

Bilişim alanında iddialı olan kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bilgisayar satış konusunda müşterinin beklentisini en iyi şekilde karşılamak için uzman kadroyla gereksinimler belirlenir ve bilgisayarınız hazır hale getirilir. Satış sonrasında yerinde destek ve uzaktan yardımla sizlerin yanındayız. Veri kurtarma konusunda da verilerinizin güvenliği açısından , 3. şahısların erişimine imkan vermeden gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı iş yerlerimizin düzenli olarak veri yedeklemesini yapmaktayız. Sizin verileriniz bizim için çok önemli… Bilgisayarın olduğu her alanda, ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel , yenilikçi, kişisel ve kurumsal olarak, tercih edilen ilk marka olmak için istikrarlı biçimde çalışmalarına devam etmektedir.

Kozan Bilişim ayrıcalığı ile yaşamanız dileğiyle…