Bizimle İletişime Geçin 0546 271 40 06

info@kozanbilisim.com

Veri Kurtarma

Veri kurtarma uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Kazayla sildiğiniz ,sizin için önemli resimleri, belgeleri videoları ve her türlü veri kaybını geri getiriyoruz. Lütfen silindikten sonra, silinen ortamı kullanmaya devam etmeyin, hemen kapatıp bizimle irtibata geçin.

Veri ( Data ) kurtarma hizmetimiz masaüstü bilgisayar, notebook, dijital kameralar, video, cep telefonu ve her türlü kaydedilmiş veri kaybı yaşanan durumlarda, maksimum başarı ile yapılmaktadır.

Kozan Bilişim 2003 yılından bu yana veri kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme sağlamıştır. Firmamız verilerinizin maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya ( Cleanroom ) sahiptir.

Veri kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve verilerin önemli ölçüde zarar görmesine neden olmasıdır.

Veri ( Data ) kurtarma teknolojileri ile her türlü donanım ve yazılımları sürekli takip eden firmamız, uzman veri kurtarma elemanları ile size her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Tecrübeli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile en küçük veri depolama ortamlarından, yüksek kapasiteli veri depolarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Firmamız tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir. Elde ettiğimiz kazancın büyük bir bölümünü, veri kurtarma teknolojisi ile ilgili ar-ge çalışmalarına ayırmaktayız. Böylece siz müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan bu alanda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Verileriniz gizlilik, ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.

Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları iyi seçmelisiniz.

    Adınız Soyadınız

    Telefon

    E-Posta

    Disk Türü

    Veri Kaybı Açıklaması