Bizimle İletişime Geçin 0546 271 40 06

info@kozanbilisim.com

TEKNİK SERVİS

 

TEKNİK SERVİS

 

 • Teknik Servis : Firmamız Ankara genelinde,  Alanında uzman kadrosu  ile evinizde veya iş yerinizde bilgisayar servis hizmeti vermektedir. Bilgisayar ile ilgili tüm sorunlarınız için bize ulaşın. Hizmet alanlarımız; Server Kurulum ve Yapılandırma,  Format atma, Donanım değişimi, Yedekleme, Virüs tarama, Toplama bilgisayar,  Notebook Tamir ve Servisi, Bulut Depolama, Veri kurtarma, Firewall (Güvenlik Duvarı) Kurulum ve satışı, Anti virüs Satışı firmamızda yapılmaktadır.
 • Format Atma : Bilgisayarınızın işletim sisteminin yavaş çalışması, gereksiz hatalar vermesi, mavi ekran verip kapanması, donması ve hiç açılmaması durumunda verilerinizin kurtarılıp yazılımının yeniden yüklenmesi gerekir. Bilgisayarınızı yeni almanıza rağmen zamanla yavaşlayacaktır. Yeni olmasına rağmen bakım yapılmadığı için yavaşlayacaktır. Gereksiz dosyaların sisteminizden silinmesi ,virüslerin temizlenmesi , hard diskinizin  birleştirilmesi ve bilgisayarınızın genel bakımın düzenli yapılmasıyla bilgisayarınız ilk gün ki gibi çalışacaktır.
 • Yedekleme: Firmanızın veya kişisel dosyalarınız, düzenli olarak harici bir birimde yedeklenmesi gerekir. Bilgisayarınızdaki hard diskinizin olası arıza durumu , hacklenme, kazayla silinmesi sonucu yedeklerinizi kaybedebilirsiniz. önemli evrak ve anılarınızı güvenilir ortamlarda yedeklerseniz donanım ve diğer olumsuzluklardan doğacak sıkıntılardan kayıplardan kurtulmuş olursunuz. firmamızda anlaşmalı iş yerlerimizin önemli dosyaları düzenli olarak yedeklenmektedir.

 Antivirüs Programı:  Teknoloji yaygınlaştıkça kişilerin dijital verileride çoğaldı, herkes dijital verilerini bilgisayarlarda, harici disklerde, flash belleklerde, micro yada sd kartlarda tutmaktadır. İnternet’in yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayar korsanlarının hedefinde kişilerin dijital verileri yer aldı. Kişilerin dijtal verilerine örnek vermemiz gerekirse çekmiş olduğu videolar, resimler, özel ve kişisel yazışmalar, konuşmalar, kredi kartı bilgileri, e-mail bilgileri, banka bilgileri gibi bilgileri örnek verebiliriz. Korsanlar hedeflerindeki bu bilgileri elde edebilmek için yada kişilerin sistemlerine zarar vermek için yazmış oldukları programlara virüs

  Yukarıda açıkladığımız virüsler kimi zaman sistem dosyaları arasına kendini sızdırarak farkettirmezler zaten bu amaçla yazılmışlardır kişi bunun farkına bile varmamaktadır. Kişisel bilgisayarları ve sunucuları bu tür tehlikelerden koruyan tehlikeyi farkettiği zaman bunu engelleyebilen, kişisel bilgilerinizi güvenlik altına alan yazılımlarada Antivirüs  denilmektedir.

Bilgisayarınız için sizi virüsten koruma yanı sıra sisteminizi yavaşlatmadan koruma sağlamaktadır.  İnternet ve bilgisayarınıza takılan Usb cihazlardan gelebilecek tehlikerlere karışı bilgisayarınızı koruma altına almanız gerekmektedir.

  Adınız Soyadınız

  E-Posta

  Konu

  Mesajınız